Gedelegeerd bestuurder

Dhr. Tanghe Luc
0475/ 44 88 03
luc.tanghe@wzcmariahuis.be

Directie

Algemeen directeur
Zr. Van Labeke Rita
09/240 97 13
rita.van.labeke@sintcoleta.be

Directeur Woon en Zorg
Mevr. Steenbeke Katrien
09/240 97 12
katrien.steenbeke@sintcoleta.be

Diensthoofden en verantwoordelijken

Administratie / facturatie
Mevr. De Gryze Liesbeth
09/240 97 34
dienstfacturatie@sintcoleta.be

Sociale dienst
Mevr. Verdoodt Lisa
09/240 97 19
lisa.verdoodt@sintcoleta.be

Keuken
Mevr. Van Labeke Hannelore
09/242 97 20
hannelore.van.labeke@sintcoleta.be

Technische dienst
Dhr. Van Labeke Patrick
09/240 97 18
patrick.van.labeke@sintcoleta.be

Pastorale dienst
Dhr. De Leeuw Klaas
09/242 97 22
pastorale.dienst@sintcoleta.be

Stafmedewerkers, coördinatoren en referentiepersonen

Stafmedewerker Management en Zorg
Mevr. Vandermoere Inge
09/242 97 28
inge.vandermoere@sintcoleta.be

Kwaliteitscoördinator
Mevr. Ghysdael Evie
09/240 97 14
evie.ghysdael@sintcoleta.be

Palliatief coördinator
Dhr. Guns Johan
09/242 97 23
johan.guns@sintcoleta.be

Preventieadviseur
Dhr. De Keukeleire Youri
09/ 242 97 29
youri.dekeukeleire@sintcoleta.be

Referentiepersoon Dementie
Mevr. De Rudder Melissa
09/242 97 21
logo@sintcoleta.be

Referentiepersoon Wondzorg
Mevr. Van De Walle Kristien
09/ 240 97 16
de.zonnebloem@sintcoleta.be

Referentiepersoon Diabetes
Mevr. De Clercq Christel
09/ 240 97 16
de.zonnebloem@sintcoleta.be

Hoofdverpleegkundigen

Hoofdverpleegkundige ’t Lavendelveld
Mevr. Van Hove Annick
09/240 97 17
tlavendelveld@sintcoleta.be

Adjunct-hoofdverpleegkundige ’t Lavendelveld
Dhr. Bloch François
09/240 97 17
tlavendelveld@sintcoleta.be

Hoofdverpleegkundige De Klaproos & De Zonnebloem
Dhr. Van Gelderen Kurt
09/240 97 15
de.klaproos@sintcoleta.be

Adjunct-hoofdverpleegkundige De Klaproos & De Zonnebloem
Mevr. De Clercq Christel
09/240 97 16
de.zonnebloem@sintcoleta.be

Coördinerend en raadgevend arts

Dr. Timmerman André
Verschansingsstraat 1
9030 Mariakerke
09/226 93 17
Andre.timmerman@skynet.be