WIE IS WIE

Bestuur

Gedelegeerd bestuurder
Dhr. Tanghe Luc
0475/44 88 03
luc.tanghe@sitemariahuis.be


Directie

Algemeen directeur
Zr. Van Labeke Rita
0472/41 00 29
rita.van.labeke@sintcoleta.be

Adjunct directeur
Mevr. Steenbeke Katrien
09/240 97 12
katrien.steenbeke@sintcoleta.be


Stafmedewerkers, coördinatoren en referenten

Stafmedewerker management en zorg
Mevr. Vandermoere Inge
09/242 97 28
inge.vandermoere@sintcoleta.be

Adviseur boekhouding
Mevr. Labijn Ann
09/240 97 10
dienstboekhouding@sintcoleta.be

Management assistent
Mevr. De Gryze Liesbeth
09/242 97 24
liesbeth.degryze@sintcoleta.be

Kwaliteitscoördinator
Mevr. Ghysdael Evie
09/240 97 14
evie.ghysdael@sintcoleta.be

Intern preventieadviseur
Dhr. De Keukeleire Youri
09/242 97 29
youri.dekeukeleire@sintcoleta.be

Sociale dienst
Mevr. Van De Gucht Sofie
09/240 97 19
sofie.vandegucht@sintcoleta.be

Referent palliatieve zorg
Dhr. Guns Johan
09/242 97 23
johan.guns@sintcoleta.be

Referent pastorale zorg
Zr. Van Quekelberghe Nelly
09/221 86 95

Referent dementie
Mevr. De Rudder Melissa
09/242 97 21
melissa.de.rudder@sintcoleta.be

Coördinerend en raadgevend arts
Dr. Anne-Aurélie Uyttersprot
Antwerpsesteenweg 304
9040 Sint-Amandsberg
09/228 27 05melissa.de.rudder@sintcoleta.be


Teamverantwoordelijken

Teamverantwoordelijke
administratie en facturatie

Mevr. Coppens Kathy
09/240 97 10
kathy.coppens@sintcoleta.be

Teamverantwoordelijke keuken
Mevr. Van Labeke Hannelore
09/242 97 20
hannelore.van.labeke@sintcoleta.be

Teamverantwoordelijke De Klaproos
Dhr. Van Gelderen Kurt
09/240 97 15
de.klaproos@sintcoleta.be

Teamverantwoordelijke De Zonnebloem
Mevr. De Clercq Christel
09/240 97 16
de.zonnebloem@sintcoleta.be

Teamverantwoordelijke ’t Lavendelveld
Mevr. Van Hove Annick
09/240 97 17
tlavendelveld@sintcoleta.be

Adj. teamverantwoordelijke ’t Lavendelveld
Dhr. Bloch François
09/240 97 17
tlavendelveld@sintcoleta.be

Comments are closed